İhtiyaçlarınız bizim için değerlidir.

Kurulma ilkesi;

Küçük büyük fark etmeksizin kurumların ihtiyaç duyduğu tüm işyeri malzemelerini her daim stoğun da hazır bulundurarak en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunmaktır.

Emsalsiz hizmet anlayışıyla

2016 yılında kadın girişimci Emsal Ağnar Demirel tarafından kurulmuştur. Hizmet kalitesi ve bu kaliteye paralel olarak ilerleyen büyüme hızıyla bugün büyüyen alofis ailesi olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Neden alofis ;

Stoklu çalışma prensibi sayesinde işletmelerin depolama alanlarından tasarruf etmelerini sağlamaktadır. (İstanbul Anadolu yakası) Kendi araçları ile hızlı gönderim yapmasından ötürü yakıttan ve zamandan tasarruf sağlanmasına imkan vererek işletmelerin maliyetlerini gözle görülür bir şekilde düşürmektedir.

Ofis ihtiyaçlarınız için:

Ofis kırtasiye, tüketici elektroniği, teknoloji sarf malzemeleri, gıda tüketim ürünleri, temizlik ürünleri, ambalaj ve hijyen ürünlerini temin edebileceğiniz online ofis marketidir.

Neden Alofis?

rekabetçi fiyatlar ikonu
Rekabetçi Fiyatlar

Kurumların ihtiyaç duyduğu tüm işyeri malzemelerini her daim stoğunda hazır bulundurarak en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunmaktır.

hızlı teslimat ikonu 50
Hızlı Teslimat

Yapacağınız her alışveriş 1-3 iş günü içinde anlaşmalı olduğumuz kargo ile zamanında ve eksiksiz olarak kapınıza gelir.

güvenilir hizmet ikonu
Güvenilir Hizmet

Fiziksel mağazamızdan veya online mağazamızdan tüm ofis ihtiyaçlarınızı güvenle karşılayabilirsiniz.

ücretsiz kargo ikonu
Ücretsiz Kargo Seçeneği

100 Tl üzeri alışverişlerinize ücretsiz kargo seçeneği